16 NIEDZIELA ZWYKŁA

22.07.2018 r.

1. Pan Jezus przypomina swoim uczniom o obowiązku odpoczynku po pracy. Gdy jednak wielki tłum znowu gromadzi się przy nich, Jezus od razu zaczyna nauczać. Odpoczynek jest konieczny do nabrania sił do dalszej pracy. Pobyt na urlopie nie zwalnia nas nigdy od czynienia dobra, jeżeli tylko nadarza się ku temu sposobność.

 

2. W środę 25 lipca wspominamy św. Krzysztofa patrona kierowców. Wzorem lat ubiegłych w naszej Parafii za tydzień po każdej mszy św. będę błogosławił pojazdy.

 

3. W czwartek wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcamy w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie.

 

 

4. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę samych radosnych i spokojnych dni.

OD 2014 ROKU STRONĘ ODWIEDZIŁO:

OKAZJA DO SPOWIEDZI

PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW.

MSZE ŚW.

 

 

WYSZOBÓR

  

 NIEDZIELA -

 godz. 08:30 i 13:00

 

                    

 Poniedziałek 

 

            godz. 9:00

                     

 SOBOTA -

 

            godz. 19:00

          

DĄBIE 

            

 NIEDZIELA

      

           godz.  10:00

 

            

ROTNOWO 

  

NIEDZIELA

 

                    godz.  11:30