32 NIEDZIELA ZWYKŁA

11.11.2018r.

 

1. Pan Jezus, chwaląc gest ubogiej wdowy, zachęca nas do większej ufności w Bożą Opatrzność. Wszyscy jesteśmy w ręku Pana Boga i musimy uczyć się na co dzień coraz większego zaufania do Niego. Zaufanie do Pana Boga powinno wyrażać się nie tylko w wymiarze indywidualnym, ale także rodzinnym i wspólnotowym. Jako jeden naród powinniśmy też wciąż bardziej dziękować Panu Bogu i ufać Jego Opatrzności.

 

2. Święto stulecia odzyskania niepodległości naszej Ojczyzny skłania nas do wyrażenia wielkiego dziękczynienia Panu Bogu za Jego opiekę nad Polską i jednocześnie do dalszej wytrwałej modlitwy za Ojczyznę.

 

3. Dzisiaj katolicy w Polsce po raz 10. obchodzą Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Łączymy się w modlitwie i wspieramy chrześcijan w różnych stronach świata, którzy cierpią prześladowania z powodu wiary.

 

4. W środę próba chóru na plebanii po mszy św. Również w środę po mszy św. zbiórka ministrantów.

 

5. Codziennie w listopadzie przed mszami św. modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

 

6. Dzisiaj o godz. 16:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego za naszych drogich zmarłych na Cmentarzu Parafialnym.

 

7. Chciałbym podziękować Wszystkim tym, którzy przyczynili się do porządków przy naszym parafialnym kościele, jak wykopanie kwiatów, uprzątnięcie liści, a także porządek przy figurze Matki Bożej i Serca Jezusowego. Nie będę wymieniał wszystkich z imienia i nazwiska, bo zawsze można wtedy kogoś pominąć. A tego bym nie chciał. Ale nie oto przecież chodzi, żeby wszystkich tutaj wymieniać. Tym większa będzie nagroda w niebie. Najważniejsze, że Pan Bóg wie, (że ks. proboszcz wie). A to wszystko dla większej chwały Bożej. Cieszę się bardzo, że są ludzie w naszej Parafii na których zawsze można liczyć i którzy dbają o nasze dobro wspólne.

 

8. Niech Pan Jezus otacza swoją opieką solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

 

 

OD 2014 ROKU STRONĘ ODWIEDZIŁO:

OKAZJA DO SPOWIEDZI

PRZED KAŻDĄ MSZĄ ŚW.

MSZE ŚW.

 

 

WYSZOBÓR

  

 NIEDZIELA -

 

godz. 08:30 i 13:00

 

Poniedziałek - 9:00

 

Środa - 17:00

 

czwartek -  09:00 

 

Piątek   - 17:00

 

                     

 SOBOTA - 17:00

          

DĄBIE 

            

 NIEDZIELA - 10:00

 

         

ROTNOWO 

  

NIEDZIELA - 11:30